Lesbietiškas seksas su mokytoja

  • Post author:
  • Post category:lesbietės

Mano kūno kultūros mokytoja

Praėjo dvi dienos po mano aštuonioliktojo gimtadienio ir liko vos viena savaitė iki mano mokyklos išleistuvių. Visus pastaruosius metus svajojau apie seksą su moterim. Aš niekad nesu to dariusi, iš tikrųjų net niekada apie tai negalvojau iki tol kol mokytoja Loreta neatėjo į mūsų mokyklą. Ji – tai nauja kūno kultūros mokytoja ir ji beprotiškai žavi.

 Jos ūgis apie 1,60 cm, jos plaukai rudi trumpi ir garbanoti, kurių dėka ji atrodo dar seksualesne. Jos žavios akys yra juodo šokolado spalvos. Jos tokios gilios, kad kartais atrodo, jog galėtum jose paskęsti. Ji turi auskarą liežuvyje. Jos kūnas labai sportiškas: kojos raumeningos, pilvukas plokščias ir stangrus, ryškiai matosi preso raumenys. Jos krūtys stangrios ir tobulo dydžio.

Nežinau kodėl pastoviai apie ją galvoju, sapnuoju ją naktimis. Net sėdėdama klasėje svajoju apie ją, niekada negalvojau apie jokią kitą moterį taip, kaip galvoju apie ją. Jaudina galimas lesbietiškas seksas su ja.  Man tai nauja ir net šiek tiek kelia sąmyšį.

Mokyklos diena ėjo į pabaigą ir mano paskutinė pamoka buvo kūno kultūra. Taigi, sulaukiau kol visi išeis iš rūbinės ir niekur neskubėdama nuėjau į dušą. Surinkau savo daiktus ir nuėjau į galinę kabiną, atsukau vandenį. Vandeniui besiliejant ant mano nuogo kūno, išgirdau žingsnius. Surėkiau, kad esu duše, kad netyčia manęs čia neuždarytų.

Po kelių minučių mano kabinos užuolaidos atsivėrė. Jau buvau pasiruošusi kažką pasakyti, kai supratau, kad netekau žado. Stovėjau su atidaryta burna, kaip kokia idiotė. Prieš mane stovėjo mano kūno kultūros mokytoja, ji nieko nevilkėjo išskyrus nėriniuotas žydras kelnaites ir liemenėlę. Apatiniai buvo beveik permatomi. Jos speneliai buvo sutvirtėję ir išsikišę iš liemenėlės.

Nieko netarusi jį įėjo ir pabučiavo mane savo raudonomis lūpomis. Ji apkabino mane per kaklą ir karštai bučiavo. Iš pradžių nustebau, bet netrukus ėmiau pati ją bučiuoti. Vieną ranką padėjau ant jos užpakaliuko, o kita atsegiau jos liemenuką. Jis nukrito nuo jos pečių, o aš prirėmiau ją prie sienos ir pradėjau bučiuoti jos kaklą, lėtai judėdama jos didelės krūtinės link. Paėmiau jos švelniai rožinį spenelį ir pradėjau jį čiulpt ir švelniai kandžioti. Numoviau jos kelnaitės ir jos putė buvo visiškai nuskusta išskyrus tvarkingą plaukų juostelę ant jos putytės.

Po to, kai nuėmiau jos kelnaites, ji mus apsuko. Dabar mano nugara rėmėsi į sieną, o ji stovėjo prieš mane. Ji bučiavo mano kaklą, ji leidosi mano raktikaulio link, bučiavo mano krūtinę prieš paimant mano spenelį į burną. Ji magiškai valdė savo liežuvį, o ir kiekvienas jos auskaro prisilietimas buvo nerealus. Ji perėjo prie kitos krūties, o jos pirštukai palietė mano putytę.

Ji švelniai palietė mano skylutės lūpas. Ji lėtai prisilietė prie mano klitoriaus ir tai pavergė mano kūną drebėti. Ji masturbavo mane greičiau ir stipriau iki tol kol aš nepradėjau garsiai dejuoti. Ji pabučiavo mano rožines lūpas, kad aš nutilčiau. Jos pirštukai slydo mano švelniai nuskusta putytė ir ji atrado mano magiškąjį g-tašką. Mano kūnas pradėjo drebėti nuo orgazmo ir aš išsiliejau ant jos rankų. Bučiavau jos kaklą ir krūtis. Lyžtelėjau jos plokščio ir stangraus pilvuko mažutę bambą ir nusileidau iki jos skylutės.  Įkišau savo liežuvį tarp jos lūpyčių. Radau jos klitoriuką, ant jo taip pat buvo auskaras-burbuliukas. Aš laižiau, čiulpiau ir žaidžiau su jos auskaru. Ji pradėjo šiek tiek drebėti ir aimanuoti. Kai aš įkišau pirštą į jos siaurą ir karštą putę, ji pradėjo judinti klubais pirmyn ir atgal.

 

Prieš jai baigiant aš išgirdau mokyklos skambutį, kuris informavo apie pamokos pabaigą, tuo pačiu jis pažadino mane iš mano svajonių apie įvykius nutikusius dieną prieš. Atsimerkiau ir susirinkau knygas. Neturiu jokio supratimo apie ką buvo šiandienos pamoka, bet tai man nerūpėjo. Šiandien aš ją vėl pamatysiu. Tai bus antras kartas, kai galėsiu suartėti su šia seksualia moterim ir manęs laukia puikus aistringas lesbietiškas seksas.

Buvau taip susijaudinusi, kad negalėjau laukti to jausmo, kai vėl pajusiu jos kūno šilumą, kuomet bučiuosim viena kitos kiekvieną kūno lopinėlį.