Jis, Ji ir tiesiog Seksas

Pradžioje, turbūt, reikėtų trumpai papasakoti apie juos. Ji – eilinė ištekėjusi moteris, pavargusi nuo buities, nuo vienodo, iš karto į kartą besikartojančio sekso, trumpai tariant – pavargusi nuo šeimyninio gyvenimo, kuriai norėtųsi naujovių, naujų aštrių pojūčių. Jis – toks pat eilinis vedęs vyras, kuris norėtų paįvairinti savo seksualinį gyvenimą, kuriam atsibodo monotonija. (Dar vienas patikslinimas: ji, kaip ir dauguma moterų, labai romantiška, jautri ir pažeidžiama, o jam pirmą vietą užima sveikas protas.) Jų susitikimas buvo ganėtinai įprastas – jų akys susitiko, seksualinė energija pastūmė juos vienas prie kito ir tą pačią sekundę juos apglėbė beprotis noras atsidurti lovoje vienas su kitu.

…Tamsus kambarys. Jis priėjo iš už nugaros ir švelniai išbučiavo jos kaklą. Valdoma seksualinio geidulio, ji apsisuko ir jų lūpos susiliejo aistringame bučinyje. Ji bučiavo jo kaklą, krūtinę, jos stangrus liežuvis žaismingai glamonėjo kiekvieną jo kūno centimetrą, lėtai leisdamasis prie Jo: jis jau buvo ganėtinai susijaudinęs, labai norėjosi paragauti jį visą. Perbraukusi liežuviu per visą jo ilgį, moteris, glamonėdama lupomis, staigiai paėmė jį visą, ir pradėjo ritmiškai ryti jį, laižydama jo galvutę, giliau ir giliau. Jis sudejavo nuo nekantrumo, pakėlė ją ir, pakėlęs jos kojas sau ant šlaunų, prasiskverbė į jos šiltą ir drėgną mergytę. Švelniai ir lengvai, o kartais – šiurkščiai ir gyliai, jisai judėjo moters kūne. Širdys plakdavo kartu su jų judesiais. Jis apsuko ją ir įėjo iš už nugaros, dar giliau ir staigiau, giliau ir staigiau: saldi palaima užvaldė juos abu, paskutiniai judesiai – švelnesni ir grakštesni, vietoj padėkos vienas kitam.

Ir vėl darbas. Abejingas žvilgsnis, tik mintys apie jį ir apie seksą, maloni, bet tuo pačiu skausminga būsena, neįmanoma susivaldyti ir pradėti užsiimti reikalais – koks čia vyras, koks tėvų susirinkimas vaiko mokykloje?.. Gerai, kad diena praėjo nepastebėta. Bėgte į pasimatymą su Juo.

Automobilis, galinė sėdinė, Ji jojikės pozoje. Jis aplaidžiai atsega jos palaidinės sagas, siekdamas jos švelnios krūtinės. Jo lupos liečia visą jos kūną, jis godžiai kandžioja pačias saldžiausias vietas, o liežuvis niekaip negali pabaigti seksualų žaidimą-šokį su jos speneliais. Pirštai rado jos klitorių ir drėgną skylutę. Jis jau negalėjo tvardytis, kontroliuoti savęs, įspausdamas savo penį prie jos kūno. Jo rankos vis ryžtingiau ir ryžtingiau glamonėjo jos tarpukojį. Ji dejuodavo: Jisai nustūmė į šoną Jos mažas kelnaites ir įsmeigė į ją savo stangrų penį. Ji lėtai ir švelniai įsileisdavo jį į save, jis taip pat judėjo jos ritmu. Jie susiliejo viename alsavime, judesiai tapo ryškesni, stipresni. Jo pirštai greičiau ir ritmiškiau glamonėjo jos klitorių, ir…

Darbas, namai, šeima: darbas, ir vėl namai, šeima. Viskas, miegot, miegot, kad greičiau ateitų rytojus ir aš pamatysiu ją.

Jo lūpos aistringai bučiuoja jos įsijaudinusį kūną, krūtis, pilvuką, rankos švelniai atidaro jos drėgną puikybę, liežuvio galiukas paliečia jos prinokusį klitorių, dejonė, rankos juda nuo vienos skilutės iki kitos skilutės, liežuvis juda tvirčiau ir greičiau, orgazmas vis artėja, kvėpavimas padažnėja, dejonė. Ji svajoja, kad jis paimtų ją. Ji iš viršaus, pasisukusi nugara į jį, grakštūs judesiai, jis glamonėja jos nugarą, vis giliau ir giliau prasiskverbia į ją, Jis pasiruošęs pripildyti ją savo ekstaze. Ji liečia Jį lūpomis, paima Jį visą, paima staigiai, ritmiškai ir giliai… Pajuto jo spermos skonį ir godžiai nulaižė likusius lašus nuo jo galvutės.

Ir vėl kasdienybė. Kam – darbas, kam – šeiminiai reikalai. Bet vis dažniau mintys vienas apie kitą, apie tas nepamirštamas sekso minutes. Tik pagalvoji – ir šaltukas apatinėje pilvo dalyje. Bet kada nors bus ir šios istorijos pabaiga. Griauti santykius, išpuoselėtus per metus – baisu. Ir ar turi šie santykiai ateitį? Bet kartas nuo karto taip malonu pagyventi aistros ir sekso pasaulyje. Tos akimirkos kainuoja daug.