Lauros erotinė istorija baseine

Štai kokia erotinė istorija nutiko Laurai visai neseniai, bet apie viską iš pradžių.

Kasdien prieš universitetą Laura eidavo paplaukioti į baseiną. Plaukti jai sekėsi pakankamai gerai, bet ji siekė tobulėti, o galbūt netgi tapti tokia gera plaukike, kad galėtų atstovauti regiono komandą. Plaukimas jos jau besirpstančios 18-ės kūną suformavo stangrų ir liekną, o 32C dydžio krūtinė harmoningai užbaigė bręstančios moters siluetą.

 Vieną, kiek ankstyvesnį rytą, Laura pastebėjo kitą plaukikę baseine.  Nors tik šiek tiek vyresnė už Laurą, ji nepalyginamai grakščiau ir greičiau nardė vėsiame vandenyje už savęs palikdama tik kylančius vandens purslus. Susižavėjusi jos technika, Laura paslapčiomis įdėmiai žiūrėjo ir bandė atkartoti pavydėtinai lankstaus kūno judesius. Pabandė vieną kitą nėrimą, o atsisukusi pažiūrėti dar kartą, jos nebematė. Ji tarsi išnyko. Staiga,  priešais išniro galva su maudymosi kepuraite.  Ji išniro taip arti, kad Laura išsigandusi atšoko. Akys pro sidabrinius akinius grėsmingai įsižiūrėjo į Laurą.

“Labas, aš Kristė, jei planuoji ir toliau šitaip spoksoti į mane, bent jau ateik pasisveikinti”, –  tarė mergina nusiimdama akinius ir parodydama savo didžiules mėlynas akis.

“Na..aš tik…”, – mikčiojo Laura. “ Aš tik norėjau patobulinti savo plaukimą mokydamasi iš tavęs”.

“Puiku, aš tau galiu padėti. Nori?”, –  pasisiūlė Kristė.

–  Aišku! Mano vardas Laura.

Kristė pasipasakojo, kad jai 19 metų ir kad treniruojasi ji mieliau rytais viena, nei su savo komanda vakarais ir savaitgaliais. Parodė keletą triukų ir paprašė Lauros parodyti ką gali ji.

“Žiūrėk, aš tave pamokysiu” pasakė Kristė ir rankomis prisitraukusi Laurą arčiau savęs  priglaudė delną  prie Lauros pilvo apačios. Laura plūduriavo virš vandens, kol Kristė valdė jos kūną spausdama sėdmenis žemyn, o pilvą viršun. Laura susigėdo, nes nuo Kristės prisilietimų jos kūnas įsielektrino, o tarpukojis pabrinko. Ji vengė Kristės žvilgsnio. Dar kelis kartus Kristės delnai švelniai nuslydo per Lauros pilvą, sėdmenis ir spenelius, priversdama juos sustandėti. Laura nebegirdėjo ką kalba Kristė, jautė tik savo dilgčiojantį stangrų kūną. Ar Laurai tik pasirodė, kad Kristė, ką tik žnybtelėjo jai kairįjį spenelį?

“Greit mokaisi Laura, ”, – pasakė Kristė staigiai atitraukdama rankas. “Gal mes kada susitikime padėti viena kitai?”

“Būtų puiku”,  –  nedrąsiai, bet su džiugesiu ištarė Laura.

Kristė išlipo iš baseino ir atsisuko veidu į Laurą. Iš apačios žiūrint jos ilgos lieknos kojos atrodė dar ilgesnės, o itin stipriai iškirptas maudymosi kostiumas atvėrė švariai nuskustą bikini liniją. Laura nepadoriai spoksojo į jos plačius pečius ir nedideles krūtis, kurios buvo žymiai mažesnės už Lauros. Speneliai buvo išsišovę ir styrojo taip, kad atrodė sudraskys kostiumėlį. Kristė priklaupė ir pašnibždėjo Laurai:

–  Ryt 6h ryte pasimatysim čia.

Laura palydėjo akimis nueinančią Kristę ir liko viena su savo neramiomis mintimis: kodėl drėgnas Kristės kūnas su aptemptu, giliai iškirptu maudymosi kostiumu ją taip sujaudino?

Kitą rytą Laura sukūrė tėvams kvailus paaiškinimus kodėl eina taip anksti plaukioti. Kalbėdama išlėkė pro duris.

Persirengimo kambarys buvo tuščias ir vienintelis žmogus prie baseino –  aukšta tamsiaplaukė gelbėtoja. Ji žiūrėjo į Laurą pro savo juodarėmius akinius. Laura sumišusi nukreipė akis į baseiną ir pamatė po vandeniu link jos plaukiančią figūrą. Kristės galva išniro Laurai prie pat kojų. Kristė koketiškai žiūrėjo iš apačios savo vandens mėlynumo akimis, o ilgi rudi plaukai apsiviję  liekną kaklą įrėmino jos gražius veido bruožus.

“Lipk čia”, – liepė Kristė.

Laura šoko į vandenį ir išniro tiesiai priešais Kristę. Jos buvo taip arti, kad girdėjo viena kitos kvėpavimą. Kristė priglaudė delną prie drėgno Lauros veido ir prisitraukusi jai pašnibždėjo:

–  Atsipalaiduok….

Kristė su nedidele jėga prispaudė savo minkštas lūpas prie vis dar nejudrių Lauros lūpų ir įspraudė savo karštą liežuvį Laurai į burną švelniai palaižydama apatinę lūpą iš vidaus. Laura ėmė drebėti ir nesipriešino. Kristė lėtai atsitraukė nutraukdama bučinį. Po sekundės pasilenkė prie plūduriuojančio Lauros kūno.

„Daug geriau!“, –  tarė Kristė. „Tiesiog atsipalaiduok.“

Kristė žiūrėdama tiesiai į akis švelniai delnais judėjo Lauros kūnu ir dabar jau nebuvo jokių klausimų ir abejonių. Kristė sugniaužė vieną prisirpusią Lauros krūtį, o kita ranka nuslydo tarp Lauros kojų. Laura nervingai pakėlė galvą ieškodama tamsiaplaukės gelbėtojos. Ji sėdėjo savo aukštoje kėdėje ir spoksojo į juodvi. Viena jos ranka judėjo po geltonais marškinėliais, kita po raudonomis maudymosi kelnaitėmis.

Viena ranka apkabinusi per juosmenį ir kita  spausdama Lauros tarpkojį Kristė nuplukdė Laurą prie baseino krašto. Ten vandens buvo iki pečių ir Laura galėjo stovėti ant savo kojų. Ties dubeniu buvo vandens nutekėjimo anga ir ji jautė kaip bėgantis vanduo atsimuša į jos pilvą aptemptą maudymosi kostiumėliu. Kristė atrėmė Lauros rankas į baseino kraštą, priplaukė Laurai iš nugaros ir apkabino ją visu kūnu. Laura jautė kietus kaip akmenis 19 – metės Kritės spenelius įsirėmusius į nugarą. Kristė švelniai žaidė liežuviu laižydama  Lauros ausis. Laura leidosi garsiai dejuoti kai Kristės ranka nuslydo prie jauno Lauros tarpkojo. Kristė rankomis spaudė  stangrius Lauros sėdmenis sau prie pilvo apačios laikydama už kojų ir skėsdama jas vieną nuo kitos. Kristė kilstelėjo Laurą taikydama tarpkojį į vietą kur vandens srovė stipriausia. Laura pašoko kai jos putlios apatinės lūpos susidūrė su tekančiu vandeniu. Laura vis garsiau dejavo kai švelnus netiesioginis kontaktas per maudymosi kostiumą palietė jautriausią jos vietelę. Kristė bučiavo jos kaklą ir čiulpė ausis. Ji švelniai slydo pirštais prie Lauros kostiumėlio kraštelio pasiekdama Lauros gaktiplaukius ir jau paburkusią, prisilietimo  trokštančią, makštį. Laura, apimta anksčiau nepatirto malonumo, lėtai nusvėrė galvą ant baseino krašto.

Ji buvo pilnai atsipalaidavusi nuo švelnių Kristės bučinių ir nebesijaudino dėl garsiai leidžiamų geidulingų dejonių. Kristė atsargiai praskėtė Lauros lytines lūpas ir truktelėjo maudymosi kostiumą tarp jų. Įtempta medžiaga įsirėžė tiesiai į klitorį. Kristė ritmingai judino ranką laikančią kostiumėlį. Nuo šito jausmo apačioje, Lauros klubai ėmė trūkčioti, o dejonės tapo dar intensyvesnės. Jau po kelių sekundžių Lauros kojos nevalingai suspaudė Kristės ranką tarp kojų, kūnas konvulsyviai sudrebėjo  ir Laura garsiai išleido orgazmo dejonę. Kristė prispaudė prie savęs suglebusį jos kūną kol jis atsigavo po seksualinės įtampos. Pora sekundžių Laura nejudėjo. Kristė padėjo Laurai drebančias kojas vėl atremti į baseino dugną. Priplaukusi iš priekio Kristė apžergė kojomis Lauros kairę koją ir atsirėmė rankomis į baseino kraštą. Priglaudusi  savo makštį jai prie šlaunies ir jausdama dar karštą Lauros tarpkojį, švelniai judėjo.  Kristė ėmė dejuoti kai jų abiejų tarpkojai pradėjo trintis į viena kitos šlaunis per slidžius maudymosi kostiumėlius. Kristės  gilus kvėpavimas pagreitėjo ir ji ėmė greičiau judinti klubus. Kristė judėjo vis greičiau trindamasi savo karštėjančiu klitoriu į Lauros kirkšnį. Kristė atlošė galvą ir ėmė drebėti. Jos kūnas įsitempė ir Kristė išleido iš burnos palaimos dejonę. Po kelių sekundžių sugrąžino galvą ir apglėbė Laurą visu savo orgazmo išsekintu kūnu.

Merginos pažiūrėjo į viršų ir pamatė juodaplaukę gelbėtoją stovinčią prie  persirengimo kabinų, kuri ką tik žiūrejo į jų erotinę istoriją. Ji žiūrėjo į ką tik malonumų išvargintas paaugles ir šypsodamasi parodė joms ateiti.