Nuogos merginos prie jūros

Aš visada buvau naminio sekso gerbėjas. Lova, dušas, visi patogumai. Mėgstu, kai viskas patogu ir niekas neatitraukia mano dėmesio nuo proceso. Tačiau aną vasarą viskas pasikeitė. Nuvažiavau į Klaipėdą savaitei pailsėti. Kaip ir pridera daug deginausi, maudžiausi, o vakare išeidavau į miestą atsigert alaus ir pašokti klubuose.

Tą dieną buvo nesveikai karšta. Vos išsimaudęs Baltijos jūroje vėl norėjau atsidurti vandenyje. Nusprendžiau prasieiti pakrante, vanduo buvo šiltas, tačiau mielai gaivino karštą dieną. Šiek tiek nuklydęs nuo pagrindinio paplūdimio mačiau žmones. Tačiau tai, ką aš pamačiau buvo neįtikėtina – tai buvo nuogos merginos! Susimąsčiau ar pats kada išdrįsčiau ateiti į paplūdimį nuogas. Ši tema mane “užkabino”, o ir nuogos merginos suvaidino nemenką vaidmenį. Iš dalies gėdijausi žiūrėti į jas, bet atitraukti akių nuo jaunų kūnų buvo neįmanoma. Kiekvienas čia atrastų kažką savo skoniui: blondinės, brunetės, lieknos, su maža krutinę, su didele… Jos deginosi, tepė viena kitą kremais nuo saulės, žaidė tinklinį, nė kiek nesigėdydamos savo grožybių.  Staiga mano kelnėse kai kas išdygo, norėjau liautis žiūrėjęs, bet pamatęs kopose liekną blondinę ilgais plaukais, negalėjau susivaldyti.

Ji buvo viena, jos kūnas buvo tiesiog tobulas, niekada nebūčiau sau atleidęs, jei neprieičiau prie jos. Likusios nuogos merginos prieš ją nublanko. Nieko nedelsiant pakilau į kopas, numalšinti savo aistros. Mintyse aš jau bučiavau ją, glosčiau jos užpakaliuką, liečiau jos tobulas krūtis. Įsivaizdavau, kaip ji puola man ant kaklo ir pradeda mane bučiuoti, atsakiau jai tuo pačiu, mėgavausi jos krūtine, o vėliau lyžtelėjau spenelio aureolę, jis kaip mat sustangrėjo, pradėjau žaisti su juo dantimis, visai švelniai, kad jai būtų malonu, vėliau skyriau dėmesį ir kitam papukui. Krūtinė jos tobula – ko gero trečio dydžio, tikrai ne mažesnė, stangri su mažiukais rožiniais speneliais. Ji aktyviai reagavo į mano glamones, lankstėsi, garsiai kvėpavo, ranka bandė prisiliesti prie mano šortų, bet aš neleidau.

Atsisėdau šalia jos ir pradėjau švelniai glostyti jos putytę. Pagreitinau tempą ir tuo pat metu pradėjau laižyti jos klitorių, baigė ji gana greitai, tad pasukau ja nugara į save ir vienu judėsiu įkišau į ją savo penį. Bučiau baigęs, bet išgirdau artėjančius balsus. Prie mūsų artinosi nuogos merginos. Toliau mintyse dulkinau savo gražuolę, norėjau būti užkluptas artėjančių panelių ir pamatyti jų reakciją. Adrenalinas paveikė mane ir aš baigiau. Nežinau, ar panelės matė ką aš veikiu kopose, bet jų susidomėjusį žvilgsnį jaučiu iki šiol.