Slapta vestuvinė dovana

  • Post author:
  • Post category:kelionės

Pagaliau aš ištekėjau! Visi laimingi. Nuo vestuvių mes atsisakėme, nusprendę vykti medaus mėnesio į tolimąją Dominiką. Su vyru susitarėme apsikeisti tenai dovanomis mūsų sutuoktuvių proga.

Atskridome į Dominikos Respubliką. Viskas nuostabu: jaukus viešbutis, gardūs patiekalai, liuks numeris jaunavedžiams su šampanu ir rožių žiedlapiais apibarstyta sniego baltumo patalyne…Mmm…

Mano mylimasis neiškentęs tą patį vakarą padovanojo man žiedą, kurio aš taip norėjau. Priėmusi jo dovaną, aš labai džiaugiausi, bučiavau jį, ir liūdnai pranešiau, kad jo dovaną per skubėjimus pamiršau namie… Nors iš tikrųjų tai netiesa: tiesiog nenorėjau būti banali, ir paruošiau tikrai neeilinę dovanėlę.

Kaip žinoma, Dominikos Respublikoje gyvena mulatai.

Kasdieną viešbutyje sutikdavome begalę nuoširdžiai besišypsančių Dominikos gyventojų. Numerį tvarkydavo dailios mulatės.

Ir vieną dieną, pasakiusi vyrui, jog noriu miego, pasilikau numeryje, o vyras išėjo prie vandenyno. Žinojau, kad jis užtruks. Ilgai laukti neteko, į numerį atėjo meilutė kambarinė, ji labai daug kalbėjo laužyta rusų kalba, ir aš nusprendžiau, kad ji man tinka, todėl iškart atskleidžiau jai savo planą. Išsitraukusi 100 $, aš parodžiau jai savo vyro nuotrauką ir paprašiau jos surengti rytoj kambario tvarkymą su seksu. Jos akys pastebimai sužibėjo (nežinau, nuo pinigų ar nuo mano vyro) ir ji iškart sutiko!

Tą naktį su vyru nesimylėjau…

Atėjo lauktoji diena. Mes papusryčiavome, ir aš įkalbėjau jį pasilikti numeryje, kadangi lauke buvo išties labai karšta. Praėjus kelioms minutėms ir prišnekėjusi kažkokių nesąmonių, aš nusileidau apačion. Liepdama vyrui sulaukti kambarinės, ir pažiūrėti kaip ji šį kartą sutvarkys numerį, nes vakar buvo visiška tinginė. Išėjus į lauką, manęs jau laukė Andželika, aš daviau jai 50 dolerių ir mes susitarėme, kad numerio duris liks praviros.

Laukiu 15 minučių, nervuojuosi, įdomu… Juk ne kiekviena moteris ryžtųsi tokiai dovanai…Girdžiu, kažkas nukrito. Suprantu, kad jau laikas. Tyliai užeinu į koridorių ir girdžiu savo vyro aimanavimus, pilnus aistros ir palaimos. Stovėdama už kampo, viską mačiau kaip ant delno, o jis net neįtarė, kad aš esu šalia…Andželika buvo pusnuogė. Stovėdama ant kelių prieš jį, godžiai čiulpė jo penį. Jis grubiai laikė jos galvą ir dejavo. Tai trūko keletą minučių. Aš tikėjausi, kad tuo nesibaigs. Andželika tiesiog degė aistra, matyt jos gyvenimo vadovas buvo Kamasutra! Tiek seksualinės patirties, o juk jai tik 20 metų!

Persikėlęs į mūsų guolį, jis ėmė ją dulkinti taip energingai, kad aš vos spėdavau išvysti kaip jo kiaušiniai pliaukši į jos užpakaliuką. Staigiai apsivertusi, Andželika atkišo užpakaliuką, viliojančiai patapšnojus per jį savo delnu. Jis buvo devintam danguj! Iš lėto jis įėjo į ją ir visą kambarį užliejo „dulkinimosi“ tvaikas.

Aš įpykusi, laiminga ir susijaudinusi pradėjau masturbuotis…

Ir štai mylimasis baigė, Andželika tiesiog spiegė iš malonumo. Ji pradėjo laižyti spermos likučius nuo jo penio. Išsidulkinę ir besišypsantys jie gulėjo lovoje, kai kambaryje pasirodžiau aš, vyro veidą iškraipė siaubas ir gėda. Andželika meiliai nusišypsojo, apsirengė ir tyliai pradingo tarpdury. Mylimasis pradėjo teisintis, maldauti atleidimo… Bet kaip bebūtų nuostabu, teko prisipažinti, kad tai buvo mano dovana jam. Jis buvo sužavėtas, pažadėjo, kad tai paskutinė svetima moteris jo gyvenime. Na ir leido man pasimylėti su mulatu… Tam reikalui pasirinkau seksualųjį masažuotoją, tai buvo nepakartojama! Bet tai jau kita istorija…