Jos mėgstamiausia fantazija masturbuojantis

Jau praėjo penkios dienos be masturbacijos. Ji prastai miegojo ir nujautė, jog tik masturbacija galėtų padėti vėl atrasti ramybę. Kone kiekvieną dieną, praleistą biure, ji tik temąsto apie tai – grįš į namus vakare, nusipraus ir kris į minkštučius patalus bei pradės fantazuoti apie nežabotą malonumą. Tuomet ji švelniomis rankomis vėl lies savo krūtis, leisdamasi žemyn prie pilvo, o paskui – į ten, kur tik tegali pasvajoti apie nuostabaus vyro glamones, bet…

Tą vakarą ji atsargiai vairavo kaskart perbraukdama ranka sau per papus – taip dažniausiai vadindavo savo krūtis. Ji žinojo, kad tai primityvu, bet tai jai padėdavo pamiršti dienos rūpesčius ir atsipalaiduoti, nors ir labai nešvankiai. Šviesoforų tą vakarą mieste pasirodė itin daug – kaskart sustodama ji nuobodžiaudavo, bet bijojo vėl liesti savo krūtis – o jei kas pamatys? Lietuviai dar per daug buki tokiems dalykams, nesupras. Gatvėje kamštis, kažkur žybsi policijos šviesoforas – ji, kaip tos švieselės, nevalingai suspausdavo savo vaginą ir vėl atleisdavo. Tai jai buvo visai kaip žaidimas – gana malonus ir gera įžanga į naktinius žaidimus su savimi. Žinoma, taip ji ne visada darydavo, kartais tiesiog žiūrėdavo į eismą, pačius vairuotojus ir galvodavo – kas būtų jei sėdėdama nusimesčiau liemenėlę? Ar vyrai vairuotojai atkreiptų į mane dėmesį? Ar žmones blaškytų jog aš grabinėju savo papus? Ji garsiai nusijuokė pagalvojusi apie moterų vairuotojų elgesį. Ką moterys apie tai pagalvotų – gal ji nesveika? O gal kuri išdrįstų ir ateitų pas ją į mašiną ir taip pat pradėtų grabinėti jos krūtis, laižyti spenelius? Vien apie tai pagalvojusi ji pajaučia drėkstančias savo kelnaites. Gaila, kad tai tik – fantazijos.

Ji gyveno miesto pakrašty. Bute kaip visada tylu. Jai patiko kad čia gali jaustis nevaržoma. Vos spėjusi įžengti į butą ji nusimetė aukštakulnius ir nusirengė. Koridoriuje mėtėsi jos drabužiai – sijonas, netyčia suplyšusios pėdkelnės, palaidinė, paltas, kelnaitės ir liemenėlė. Ji žvelgė į save veidrodyje – nuoga trisdešimtmetė moteris, pernelyg liekna su mažomis, bet tobulai vyriškame delne telpančiomis krūtimis ir plaukuota makštimi. Galvojo, jog reikia visiškai atsikratyti visų plaukelių, bet apsigalvojo – nuogą makštį gali turėti tik mergaitė.

Jokios vakarienės šį vakarą – buvo jau vėlu, o gaminti tik sau net nenorėjo. Buvo pavargusi, nusivylusi ir pikta, kad jos seksualinės fantazijos vėl prasidėjo – jai taip trūko sekso! Norėjosi tik liesti savo tarpkojį ir žiūrėti į veidrodį kaip keičiasi malonumo perpildytas žvilgsnis, bet tai buvo per daug paprasta ir elementaru.

Galiausiai ji krenta nuoga į lovą ir užsimerkia – vėl įsivaizduoja tą sceną. Ji, Monika, yra viena kažkokiame keistame kambaryje. Monika kažkodėl turi gulėti ant baltais patalais apvilktos lovos su permatomu peniuaru ir laukti kažkokio vyro, su kuriuo turės permiegoti. Ji jaučia kaip jos kūnas kaista ir trokšta glamonių – ji atsargiai braukia ranka per krūtis, pirštų galiukais sukdama ratus aplink spenelius. Tokie jautrūs – Monika net pati nustemba kaip dilgčioja jos speneliai kaskart juos palietus pirštu, lyg suskausta, bet kartu taip malonu ir gera, jog ji juos suima keliais pirštais ir paleidžia. Taip Monika tąso savo spenelius keliskart.

Jos fantazijai besiplečiant staiga iš kažkur pasirodo trejetas vaikinų, kaip visada puikiai sudėti, kažkur 25 – 30 metų, stebi ją. Monika baigė žaisti su savo krūtimis ir plačiai pražergė kojas švelniai glamonėdama savo makštį. Ji matė, jog trijulė šypsosi žiūrėdami į ją, o jų peniai iš lėto kyla aukštyn. Monika įsikišo savo smilių į burną ir žiūrėdama į vaikinus pradėjo su juo žaisti – porąkart perbraukė smiliumi sau per lūpas, keliskart vėl jį susikišo į burną imituodama lytinį aktą ir ištraukusi jį perbraukė sau per krūtis, pilvuką ir susikišo į makštį – atsargiai kaišiojo ir sukiojo ratus joje. Ji matė, kaip vaikinai patenkinti dūsavo ir masturbavosi. Monikai kaip tik to ir reikėjo.

Trijulė akylai stebėjo Moniką ir greitais rankų judesiais masturbavosi. Ji galėjo įžvelgti kokį didžiulį susijaudinimą jiems suteikė jos pasirodymas. Monika svarstė kas jiems iš tiesų kėlė didžiulį susijaudinimą – ar tik tai, kad ji prieš juos masturbuojasi, o gal dėl to, kad vyrams masturbacija tiesiog įgimtas dalykas? Bet pačią ją jaudino ta idėja jog ji galėjo masturbuotis prieš tokius seksualius kūnus – pati ji jautėsi ne tik geidžiama, bet ir patraukli.

Dabar, kai abu pirštai vaginoje, Monika pajuto malonią to garsiojo G taško stimuliaciją, lyg kokią vibraciją, pasklidusią jos kūne. Akimirksniu jos speneliai sukietėjo ir ji nustebo tai pajutusi. Ji ne itin kreipė į tai dėmesį ir giliau kišo savo pirštus į vaginą, bet švelnus vyriškas balsas ją išblaškė liepdamas ką daryti toliau. „ Parodyk savo putytę…. Ir toliau taip daryk…. šaunuolė tu, Monikute…. Monika…. liesk savo papus…“ 

Vaikinai jau buvo arti spermos išleidimo – jie sunkiai kvėpavo, o jų varputė vis plačiau atsivėrė. Monika žinojo, jog ją kalbino blondinas iš kairės – jis buvo arčiausiai ir matė, jog ilgiau spermos jis neišlaikys. Kažkodėl vis dar delsė, o Monika erzino jį atsargiai kaišiodama pirštus sau į makštį ir žinojo, jog kai ji sustos, stos ir jis.

  • Nagi, pilk man manęs! Aš to tik telaukiu, nagi, greičiau tėšk savo spermą ant manęs! – susijaudinusi pradėjo šaukti ji vėl pajutusi nutekėjusią vibraciją palietus G tašką.

Vaikinai artėjo link. Monika tematė krūvą pritvinkusių penių.

  • Nagi, ant papų, greičiau, man ant putytės, ant pilvuko tėškit viską, aš laukiu, laukiu!

Monika nusišypsojo vos pajutusi spermą sau ant veido, krūtų ir pilvuko. Ji ištraukė pirštus iš makšties, jie buvo glitūs, ir savo kūną pradėjo tepti sperma, kuri pasirodė tokia šilta! Vaikinai šypsodamiesi žvelgė į ją – Monika jau norėjo vėl jų paprašyti spermos, tik šį kartą – ant plaukų, kaklo, netgi ant abiejų spenelių, pirštų galiukų – prašys spermos ant visų kūno dalių kad jaustų šilumą, vyrišką kvapą tam, kad jaustųsi laiminga – ir nesvarbu, kad visi ją matys tokią viešumoje!

Šviesiaplaukio penis vis dar stovėjo ir Monika jautė kone pareigą pažaisti su juo. Vaikinas žiūrėjo į Monikos kūną, sperma suteptus papus ir tiesė rankas jas paliesti ir pagniaužyti jos spenelius kai staiga…

… staiga ji krūptelėjo. Buvo antra valanda nakties. Ji gulėjo nuoga ant lovos. Ant patalynės buvo didžiulė bala – moteriškos ejakuliacijos liekanos. Vis tik buvo patirtas didysis O – jau eilinį kartą ji įsitikino, jog vyro jai nereikia, pasisotina ir pati.