Svaiginantis seksas duše

Manęs ten neturėjo būti. Man nederėjo likti. Tačiau net nenutuokdamas kas vyksta aš atsidūriau ten ir iš neįtikėtumo paprasčiausiai nustėrau. Ir nors buvau gerokai išgėręs, tai manęs nepateisina. Aš suklydau ir esu visiškai sutrikęs dėl to kokia linkme viskas pasisuko. Kaip kad esu sutrikęs ir dėl jų…

Mano draugas Mantas pakvietė mane pagyventi į savo namus kol maniškiai buvo valomi nuo termitų. Nelaimei, o gal kaip tik priešingai – laimei, priklausomai kaip į visa tai pažvelgsi, dėl techninių nesklandumų, kurių nesivarginau per daug aiškintis, specialistai tvarkę mano namą buvo atšaukti keletui dienų. Mano namas liko vietomis atardytomis sienomis ir apdengtas – lyg kokia cirko arena. Vėliau man pranešė, kad kilo problemų su įranga, todėl teko laukti kol bus atsiųsta nauja. Taip aš vietoj poros dienų likau draugo namuose visą savaitę.

Ką gi, poros dienų viešnagė pas draugą ir jo žmoną yra toli gražu ne tas pats kas savaitės viešnagė. Atsižvelgiant į faktą, kad Manto žmona ir aš kažkada susitikinėjome ir tai, kad aš taip ir neišmokau nejausti geismo jos gundančių formų kūnui. Tai pagrindinė priežastis kodėl su kiekviena ten praleista diena toji savaitė man darėsi vis sunkiau pakeliama.

Nesupraskite manęs netinkamai: Mantas ir Donata man buvo itin mieli ir draugiški. Jie apgyvendino mane savo erdviame svečių kambaryje ir leido nevaržomai naudotis visu namu. Maža to, jie net leido man naudotis moderniu masažinių srovių dušu jų miegamajame, vietoj ilgo terliojimosi kiek ankštokoje svečių kambario vonioje. O komfortą aš mėgstu.

 Jie taip su manimi skaitėsi ir buvo supratingi, kad net laikėsi celibato mano buvimo laikotarpiu. Iš kur žinau? Tai aš galiu pasakyti dėka „popierinių“ sienų tarp manojo ir jų kambario. Per visas tas dienas nė kartelio neišgirdau iš jų kambario sklindant jokio kito garso tik retkarčiais nakties tylą pertraukiantį netriukšmingą Manto knarkimą. Ir, žinoma, buvo neįmanoma nejausti tarp jų ore tvyrančios seksualinės įtampos, kuriai dėka manęs ir nelemtų termitų teko kauptis.

Aš mačiau tai tarp jų vykstant: atsitiktiniai prisilietimai sukeliantys kibirkštėles akyse, „netyčia“ ant Donatos krūties nuklydusi Manto ranka, manant, kad aš nematau ir lėti, užsitęsę judviejų atsisveikinimo bučiniai prieš mums su Mantu išeinant į darbą. Vien vaizdas kaip jie žiūri vienas į kitą mane varė iš proto ir keletą kartų aš net buvau pagautas impulso lėkti į vonios kambarį ir gerai nusismaukyti įsivaizduodamas viską ką norėčiau nuveikti su Donata. Vis dėlto, iš pagarbos savo draugams aš šiaip ne taip susilaikiau.

Seksualinė įtampa augo iki paskutinės mano buvimo ten nakties. Švęsdamas savo greitą grįžimą namo ir džiaugdamasis Manto ir Donatos svetingumu aš jų padedamas pakavausi daiktus. Vis gurkštelėdavome alaus ir prisimindavome kokį juokingą įvykį iš mūsų pažinties laikotarpio. Mūsų kuklus vakarėlis buvo šaunus. Baigę su mano daiktais pasiėmėme dar po skardinę alaus ir krestelėjome į sofą. Mantas ir aš atsisėdome pirmi, palikdami tarp savęs nedidelį tarpelį. Maniau Donata sėsis prie Manto iš kitos pusės, todėl nustebau, kai ji įsispraudė tarp mūsų.

Aplink staiga tapo tylu, o aš vis bandžiau tramdyti mano kelnėse  imančią kilti palapinę, kurią kilti įkvėpė Donatos šlaunies prisilietimas, rankų ir peties žaismingi judesiai neaplenkiant mano kūno, kai ji ką pasakodama nerūpestingai skeryčiojosi. O kur dar tas jos stangrus užpakaliukas, kuris trynėsi į mane kaskart jai šonu pasisukant ir palinkstant link Manto…
Po keliolikos minučių Donata nepatogiai atsistojo ir tiesmukai pareiškė, kad jai reikia nusišlapinti. Ji švelniai nusišypsojo ir nuėjo jos ir Manto miegamojo link. Po akimirkos Mantas atsistojo ir ant stalo statydamas savo tuščią alaus skardinę tarė:

– Manau man irgi ne pro šalį nusičiurkšti.

Regis tą vakarą visi puikiai jautėmės. Pasidžiaugiau tuo gurkštelėdamas kelis paskutinius alaus gurkšnius. Nusprendžiau, kad man irgi metas į kambarį, kitaip dar pasiduosiu nepadoriam vidiniam balsui ir pasuksiu svečių kambario vonios link padaryti to, apie ką pagalvoju kaskart Donatai prie manęs prisiliečiant. Kitaip tariant, rankų pagalba padėsiu savo „palapinei“ patenkintai nusileisti.

Alus daro savo. Nuėjau į tualetą. Labai stengiausi tiksliai taikyti į unitazą, kad nesutepčiau besišlapindamas kilimo ir sienų. Baigęs užsitraukiau savo šortų užtrauktuką ir staiga pagalvojau, kad dar turiu kai ką įsimesti į lagaminą.

Prisiminęs, kad buvau paskolinęs Mantui vieną savo knygą iš savo istorijos kolekcijos aš nužingsniavau koridoriumi jų miegamojo link. Pamatęs miegamojo duris pravertas aš užėjau ir jau ketinau klausti apie knygą, bet pamačiau, kad kambarys tuščias. Išgirdęs kažką vonios kambaryje aš įžengiau pro pusiau praviras duris ir sustingau.

 

Iš garsų dušo kabinoje supratau, kad jie abu yra joje. Žvelgdamas pro stiklo duris aš mačiau prie stiklo priekiu prisišliejusią Donatą, kai tuo tarpu Mantas akivaizdžiai tvarkė ją iš už nugaros. Mintyse kartojau sau, kad turiu eiti iš čia, bet visa ką pajėgiau tą akimirką, tai apsunkusiu žvilgsniu stebeilyti į tai kaip jos krūtys spaudėsi į stiklą, į tai kaip jos sustandėję speneliai judėjo toms aptakioms krūtims braukantis į dušo dureles ir į ekstazės apimto veido mimikas, kurias ji darė su kiekvienu Manto stūmiu gilyn.

Tai buvo dieviškai gražu. Donata – nuoga, visiškai  nevaržoma mano buvimo, šlapia, geidulingai judanti, laisvai atmetanti galvą ir aimanuojanti kaskart kai klubais mesdavosi atgal pasitikti Manto penio. Galėjau girdėti jos nuostabias, nusitęsiančias geismo aimanas, kurios pynėsi su Manto dūsaujančiu niurnėjimu kaskart gilyn į ją stumtelint penį.

Bejėgis, kad pajudėčiau iš vietos pajutau kaip įsitempė mano šortų medžiaga. Pažvelgęs žemyn vėl išvydau stovinčią „palapinę“. Vėl nukreipęs žvilgsnį į juos, stebėjau kaip Donata artėja prie orgazmo. Ji užbaigė spiegiančia dejone, kuri virto gomuriniu urzgimu jos kūnui keliskart sutrūkčiojant.

– Aš tuoj baigsiu, tuoj baigsiu! – Mantas šaukė jai iš už nugaros.

– Velnias, kaip man to reikėjo… –  tarė jis užbaigęs.

Jau ketinau apsisukti ir eiti kur nors išlaisvinti savo skaudžią erekciją, kai staiga kabinos durys prasivėrė. Taigi, nebeturėdamas kur dėtis tiesiog spoksojau į savo draugus, nuo kurių varvėjo vanduo ir sperma. Jie žvelgė į mane stovintį jų vonios kambaryje, sustingusiu kūnu ir link Donatos įsitempusiu stačiu pimpalu lyg jis prašyte prašytųsi.

– Tadai, ką tu darai? –  Dusliu balsu paklausė Mantas.

– Eeh, na… atleiskit, aš ieškojau knygos.

– Knygos?

– Taip, savo istorinio…

– Čia nėra jokios knygos. –  Mane pertraukdama atsakė Donata. Nežinau ar dėl ką tik patirto orgazmo ar dar dėl ko, bet jos balsas man pasirodė saldžiai gundantis.

– Jau eisiu. Grįšiu knygos vėliau, –  sumurmėjau, bet kai tik nusisukau link išėjimo, Donata sugriebė mano ranką ir atsuko mane į save. Ji klausiamai pažvelgė į Mantą. Stojo kelių sekundžių tyla. Mantas nusišypsojo Donatai ir linktelėjo galva.

Donata atsiklaupė priešais mane, atitraukė mano šortų užtrauktuką ir vikriai ištraukė mano sukietėjusią varpą. Žvelgiau žemyn su nuostaba ir susižavėjimu jos lūpoms lėtai slystant jo galvute, o tada toliau kotu žemyn. Manimi  nuvilnijo nenusakomas pojūtis, kai ji atlošė galvą ir žvelgė į mane savo liežuviu baksnodama galvutę ir slysčiodama aplink. Pastebėjau, kad Manto dar vis glebus ir kiek leidžiantis spermą penis krustelėjo Donatos link, ir buvo pakankamai arti, kad kaskart Donatai atlošiant galvą ar nugarą, į ją liestųsi. Jausdama jį esant už jos, ji ėmė judėti dviem kryptimis: priimdama mane kiek galima giliau į burną ir tuo pačiu kuo smarkiau atsilošdama, kad stipriau spaustųsi prie Manto daikčiuko.

Manto penis ėmė vėl augti. Donatai atsilošiant ir jį kliudant galva jis spaudėsi prie jos savo kotu ir sėklidėmis. Staiga Donata sugriebė mano kiaušus ir ėmė juos švelniai masažuoti, kol jos burna darbavosi aplink mano jautriausią vietelę. Buvau per savaitę jau „prisipildęs“ nuo buvimo šalia šios moters: nuo jos kvapo, nuo jos sukiojimosi aplink, nuo jos balso, kalbų, juoko… o štai dabar – labiausiai tos moters ištroškusi mano kūno dalis buvo jos burnoje. Aš užbaigiau.  
Aš užbaigiau ištęstai ir galingai mano peniui pumpuojant spermą į jos burną. Kai jis akimirkai išslydo, dalis nubėgo žemyn kaklu ant jos krūtų. Vos grąžinęs savo varpą į jos burną pajutau kaip Donata stipriai jį nučiulpė, taip pasisavindama paskutinius lašus mano lipnaus glajaus.

Nurijusi Donata atsistojo ir sučiupo Manto jau visiškai kietą kotą į vieną ranką, o mano minkštą daikčiuką į kitą. Taip laikydama mudu savo rankose, vedė mus lovos link. Ji užsiropštė ant čiužinio ir truktelėjo Mantą, kad jis atsidurtų jai ant viršaus. Tada ji atsigręžė į mane ir paplekšnojo delnu į lovos viršų. Puikiai supratau pakvietimą prigulti šalia ir stebėti.

Spoksojau į pradedantį judėti savo geriausią draugą; į tai kaip jis lėtai įslydo atgal į Donatą ir su lyg kiekvienu stūmiu didino greitį. Ji pakėlė kojas sulenkdama jas per kelius ir taip leisdama savo pėdoms ilsėtis virš jo užpakalio, kol jis įnirtingai stūmėsi į ją. Bežiūrint į šį nuostabų reginį, kaip jie išvien juda, reaguoja į kiekvieną užplūdusį pojūtį ar impulsą ir žinodamas, kad tai jie daro man matant, taip užsivedžiau, kad netrukau pajusti kaip mano pimpalas vėl tapo lyg akmuo, pasiruošęs patirti dar daugiau malonės.

Mantas vėl artėjo prie finalo, kai aš pajutau Donatos pirštus slankiojant aukštyn žemyn mano kotu. Vos tik užbaigęs Mantas ištraukė penį ir nuo jos nusirito į kitą lovos pusę. Tuomet Donata skubiai truktelėjo mane ir užsitempė ant savęs. Sučiupo mano pimpalą ir parodė jam kelią į save. Aš nėriau taip giliai kaip tik galėjau, pačiu laiku, kad jį pabaigtų. Laikydamas save jos „vidinėje kišenėje“ aš mėgavausi kiekvienu jos makšties pulsavimu aplink mano kotą.

Kai ji kiek nurimo, pradėjau ją dulkinti. Judėjau lėtai ir apdairiai jausdamas kiekvieną jos sluoksnį, jam atsiveriant ir vėl aplink mane užsigniaužiant. Jos didingos drėgnos sienos apsupo mane šiluma, kurią teikė jos ir Manto syvai glūdintys toje mažoje protą atimančioje ertmėje. Donata lėtai judėjo drauge su manimi. Jos balsas po truputį inkščiančiai sudejuodavo, kai aš stipriai ir giliai į ją spaudžiausi savo gakta dirgindamas jos klitorį. Mes užbaigėme kartu: lėtai, būnant arčiau už bet ką, mūsų skysčiams maišantis, kai judėjome ir kvėpavome lyg būtume vienas nedalomas kūnas.

Po kelių akimirkų aš nuo jos nusiritau patogiai įsitaisydamas jos pašonėje. Pastebėjau, kad Mantas padarė tą patį iš kitos pusės. Mes pasyviai drybsojome kol užmigome. Ryte nubudome vis dar apduję.

Eidamas iš ten aš jaučiausi susirūpinęs. Jaučiausi kiek kaltas ir svarsčiau ar po viso šito tarp mūsų visų atsiras kokių spragų bendraujant. Mano nuogąstavimus pertraukė Donata, kai priėjusi prisiglaudė krūtimis man prie krūtinės ir užmetusi rankas man ant pečių suteikė man ilgą ir aistringą bučinį. Kol bučiavomės prie mūsų priėjo Mantas. Jis atsistojo už Donatos ir ištiesęs rankas mus apglėbė, taip dar labiau prispausdamas mane ir ją vieną prie kito. Baigiantis mūsų bučiniui Donata sušnibždėjo:

– Tikiuosi tu vėl mus aplankysi. Tikiuosi greitai. – Nieko neatsakęs pažvelgiau Mantui į veidą ir pamačiau jį besišypsantį. Jis pritariamai linktelėjo. Tada Donata išsilaisvino nuo mūsų ir pasuko link dušo.

Prieš išvykdamas nusinešiau savo krepšius į automobilį ir vėl grįžau į namą atsisveikinti su itin svetingais jo šeimininkais. Mantas paspaudė man ranką ir tyliai pakuždėjo:

– Nueik į vonios kambarį. Donata norėjo tau kai ką parodyti, kad turėtum apie ką galvoti.

Tas vaizdas vis dar ryškiai liepsnoja mano mintyse.